Без победител между Швеция и Ейре

В първи мач от група Е, Швеция и Ейре не излъчиха победител и разделиха точките, завършвайки 1-1. Двете попадения паднаха през втората част.

Първо халфът на Норич Уес Хулахан откри резултата в 48-та минута, за да се стигне до автогол на неговия съотборник Кийрън Кларк в 71-та минута, с който бе оформен и крайния резултат от 1-1.

През първото полувреме ирландците имаха по-чистите голови положения. Джон О'Шей се размина на милиметри от засичането на центриране в мрежата на Исаксон. Шведският вратар извади късмет и след изстрели на Роби Брейди от далечна дистанция и Джеф Хендрик, който нацели напречната греда.

Второто полувреме обаче късметът на шведите приключи и Хулахан изведи Ейре напред в резултата, оползотворявайки отличното подаване на играещия в Евертън Шеймъс Колман. Шведите реагираха като ужилени  след попадението и тръгнаха да търсят бързото изравняване.

"Трите крони" не успяха да създадат достатъчно опасности пред Дарън Рандолф, въпреки че наставникът Ерик Хамрен подсили офанзивната мощ на своя отбор, пускайки нов нападател в лицето на Джон Гуйдети.

Все пак до изравняване се стигна. Ибрахимович центрира остро, а Кийрън Кларк вместо да изчисти топката в корнер я прати в своята врата в 71-та минута. До края двата отбора заложиха на сигурността и предпочетоха да имат 1т. в актива си от колкото разочарованието от загуба.