Тотнъм катастрофира на "Уайт Харт Лейн" и вече може само да мечтае за титлата.

Тотнъм катастрофира на

Тотнъм не успя да вземе важни три точки срещу Уест Бромич, завършвайки 1-1 и дистанцията от Лестър остава цели 7т. три кръга преди края на сезона.

Бранителят на "дроздовете" Доусън, се превърна от "анти-герой" до герой, като първо си отбеляза автогол в 33-та минута, но през втората част изравни резултата след удар с глава от корнер.

"Шпорите" се спънаха за пореден път в този неудобен за тях съперник, като в последните 6 мача срещу Албиън, имат едва една победа.

След този благоприятен резултат за Лестър, "лисиците" могат да триумфират на връх Велик ден на "Олд Трафорд", ако победят Манчестър Юнайтед. Дори това да не се случи, те трябва да вземат 3т. от последните си три мача, за да бъдат шампиони и на теория.