Реваншът в Босна ще реши съдбата на Берое

Берое не успя да спечели домакинството си на Радник (Бийелина) и завърши 0-0 в Стара Загора. Така всичко остава да се реши в Босна и Херцеговина, където бронзовите медалисти от миналия сезон, ще гонят ако не победата, то поне голово равенство.

"Заралии" можеха още в първата минута да поведат в резултата, но удар на Георги Божилов премина на сантиметри от целта.Няколко минути по - късно нападателят на Радник Марко Обрадович получи топката напълно непокрит в наказателното поле и от два метра пред празната врата стреля в аут.

След силното начало, головите възможности и пред двете врати липсваха. Очакванията Берое да се поздрави с убедителна победа и да обезмисли реванша не се сбъднаха. Любопитен факт бе, че старозагорци бяха ръководени от Ивайло Йорданов,  защото наставникът Александър Димитров все още няма лиценз да ръководи клуба в евротурнирите.

Следващата седмица Берое гостува на Радник (Бийелина) и трябва да свърши работата, която не успя пред собствена публика. Мачът ще се изиграе от 19:00 часа българско време.