Мауран Фейлани вбеси феновете на Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед отново се провали пред победата и завърши при равенство 1-1 на "Гудисън Парк". В главен виновник се превърна Мауран Фейлани, който подари дузпа на своя бивш клуб, извършвайки глупаво нарушение 3 минути преди редовните деведесет.

Белгиецът се появи като смяна 120 секунди преди да фаулира Идриса Гей в наказателното поле и реферът да отсъди най-тежкото наказание. Лейтън Бейнс не сгреши от бялата точка и оформи крайния резултат от 1-1, след като през първата част, Златан Ибрахимович бе извел гостите напред в резултата.

Освен Моурино, който е бесен на Фейлани, феновете направо съсипаха от обиди и подигравки в социалните мрежи полузащитника, като ето и някой от коментарите на привържениците на Юнайтед в  Twitter: "Не забравяй да вземеш мозъка си с теб Фейлани, където и да ходиш" подканя един ядосан фен,

Друг пък призовава -"Напусни моят клуб Фейлани!", пореден запалянко умолява в своя пост ръководството да продаде халфа "Моля продайте Фейалани, моля Ман.Юнайтед".

Равенството остави отбора воден от Жозе Моуриньо на 13т. от върха и на 9т. от топ 4.  Евертън пък е само с точка зад гранда от Манчестър.