Германия и Чили не се победиха

Снимка: Daily Mirror

Германия и Чили завършиха 1-1 във втория и за двата отбора двубой в група "Б". Головете паднаха през първото полувреме, като Алексис Санчез откри резултата в 6-та минута, докато Ларс Щиндъл изравни в 42-та, отбелязвайки второто си попадение в турнира.

Чили имаха по-чистите положения в мача, като дори гредата трябваше да помогне на Тер Щеген през първата част. Второто полувреме премина без сериозни опасности за гол и пред двете врати и срещата завърши на равно.

С оглед равенството ,което се получи и в двубоя между Камерун и Австралия, немци и чилийци си гарантираха почти сигурно преминаване в следващата фаза на турнира, събирайки по 4т., за разлика от техните съперници, които имат едва по една в актива си.